Praha 6 ztrácí tvář

Festival Jízda Bubenčem, Letnou, Letná Office Parkem?

1. září 2013, 15.00 (Slavíčkova, U Vorlíků)
Další informace: Festival Jízda

vloženo: 1. září 2013
značky: Bubeneč | Letná | Špejchar | Lordship

Blanické rytířky s podporou o.s. Bubeneč sobě pořádají festival v okolí chystaného administrativního centra Lordshipu "Letná Office Park". Přijďte na odpoledne se zajímavým programem! K podpisu bude i petice proti výstavbě Lordshipu!

Je tomu již nějaký čas, co brady bagristů poklesly údivem, když lžícemi bagrů pocítili brnění!? Jízda Blanických rytířek a jejich protestsong, hudebně-divadelní průvod, krásná a živá ulice Slavíčkova s programem pro děti i dospělé - komentovaná prohlídka, diskuze o utváření města, petice proti výstavbě nového administrativního a obchodního centra "Letná Office Park", koncert úžasných "the Spermbankers" (NL/FIN/CZ)... a samozřejmě buchty a jiné dobroty od sousedů.

Program:

Kdo přijede na kole, koloběžce, tomu Blanické rytířky v závěru festivalu vysloví svůj dík. Zároveň vyzýváme ty, kteří vlastní současné a historické fotografie Bubenče, zejm. pak Slavíčkovy ulice či fotografie vil v ul. Milady Horákové a na rohu ul. U Vorlíků. Budeme rádi, když je přinesete a my si budeme moci zhotovit kopii.
 
Festival organizují Blanické rytířky s podporou o. s. Bubeneč sobě


Přidat do fóra komentář ke článkuPřipojené dokumenty:

Plakát na festival Jízda  (soubor PDF, 333 kB)
Zdroj: https://www.facebook.com/events/212005682292925/?ref=22