Praha 6 ztrácí tvář

Fórum - strukturovaně

13. listopadu 2012 15.34 přidat komentář Skupinka členů a příznivců Strany zelený... (obrázek)
Skupinka členů a příznivců Strany zelených mezitím rozvinula transparent "Praze 6 občanskou tvář, ne kmotrovskou fasádu".
Související článek:
Praha 6 mění tvář 2012: výstava zahájena
13. listopadu 2012 12.37 odpovědětRE: Skupinka podvratných živlů mezitím rozvi... (Josef Eliáš)
Již je to jak za totality . Pokud někdo nesouhlasí s masivní zástavbou ,prodejem pozemků developerům , ničením parků a historické zástavby je hned podvratný živel.
Jen tak dál s novou betonovou tváří Prahy 6
14. listopadu 2012 13.08 odpovědětRE: RE: Skupinka podvratných živlů mezitím rozvi... (Dejvičák)
Josefe, Josefe, já si myslím, že se pleteš a ti podvratní živlové jsou myšleni jinak a ten totalitní termín je použitý schválně.
28. listopadu 2012 14.26 odpovědětRE: RE: RE: Skupinka podvratných živlů mezitím rozvi... (Josef Eliáš)
Zdravím Dejvičáku , Dejvičáku ,
já se za svůj názor a jméno nestydím , proto se aspoň podepisuji svým jménem , ale přesto si nechám od Vás vysvětlit v čem se pletu a jak to
tedy bylo myšleno.

Děkuji

Josef
23. prosince 2012 0.54 odpovědětRE: RE: RE: RE: Skupinka podvratných živlů mezitím rozvi... (Jirka Škvor - redakce)
Dobrý večer,

se zpožděním si všímám "povyku" pod popiskem fotky. Uznávám, že je/byl původní popisek i jeho výklad poněkud "komplikovaný", proto jsem ho napřímil k jasnému zpravodajskému významu. Původní formulace o "podvratných živlech s transparentem" byla myšlena silně ironicky ve vztahu k oslavnému tónu libreta výstavy. Možná, že chyběly jen uvozovky kolem. Moc se to vyjádření nepovedlo, proto jsme ho opravil. Děkuju za pochopení.

Jirka Škvor, redakce webu

PS: domníváme se, že letošní výstava "P6 mění tvář", ani související besedy, neřeší otevřenou komunikaci radnice s veřejností.