Praha 6 ztrácí tvář

Život s Blankou

13. května 2010, 18.00 - 22.00 (Hotel Pyramida, salónek č. 3)
Další informace: SZ Praha 6

vloženo: 12. května 2010
značky: Břevnov | Dejvice | Střešovice | doprava | individuální doprava | tunel Blanka

Zajímá vás, jaký je a bude ŽIVOT S BLANKOU...a dalšími dopravními stavbami? Rady a doporučení, jak s Blankou žít a co se v oblasti Malovanky dále chystá...

Akce pro občany a zájemce (nejen) bydlící v lokalitě vymezené ulicemi Myslbekova, Patočkova, Pod Královkou, Bělohorská a její blízkosti.

Životy obyvatelů této oblasti Prahy 6 - Břevnova jsou v současné době bezprostředně ovlivněny stavbou tunelu Blanka a s ní související objízdnou trasou z/do Strahovských tunelů. Tento projekt ovšem není zdaleka posledním, do budoucna se plánují další...

Rady a doporučení, jak s Blankou žít, jaký má a bude mít tato stavba vliv na kvalitativní stránku života, ale i informace o tom, co se pro lokalitu Malovanky dále chystá, s vámi přijdou diskutovat zastupitelé Strany zelených na Praze 6 - Mgr. Petra Kolínská, Ing. Petr Hrdina, Martin Skalský, JUDr. Martin Soukup a také urbanistický architekt Ing. arch. Ivan Lejčar a zástupce občanského sdružení EKO Břevnov.

Přijďte diskutovat o tom, co vás v souvislosti s těmito projekty trápí, jaké jsou další možnosti a jejich řešení nebo co se dále plánuje!

Přečtěte si zprávu z akce.Přidat do fóra komentář ke článku