Praha 6 ztrácí tvář

Fórum - podle data

 <<<  1 - 10  11 - 13  1 - 13  >>> 
11. května 2014 19.45 odpovědětRE: RE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva (Jirka Škvor)
Poslední informace o budoucnosti Strnada a okolí lze snad zjistit z urbanistické studie v článku www.praha6ztracitvar.cz

Podrobnější konkrétní dopravní režim však není ve studii uveden. Více není v tuto chvíli zřejmě známo.

J.
11. května 2014 19.36 odpovědětRE: RE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva (Jirka Škvor)
Dobrý den,

díky za upozornění na pořad ČT Nedej se! s titulem "Účast občanů nežádoucí". Přidávám k tomu odkaz: www.ceskatelevize.cz

K "protestování": převážně se náš web snaží informovat, upozorňovat a případně apelovat na radnici. Nejsme občanské sdružení, nemáme tedy ani IČ, a tedy ani do správních řízení nemůže P6 ztrácí tvář vstupovat.

Viladomy Veleslavín: Nyní má pozemek dle ÚP dokonce E, byl vždy stavební (i když tam byla změna z VVS apod.). Nepsali jsme o projektu (podobně a bohužel jako o mnohých jiných) z prostého důvodu: jednoduše se nedostává na všechno čas ;-) Věřím, že vaše úvodní zmínka o "dusnu", "výpalném" a "neprotestování" nesměřovala na naši iniciativu :-)

za iniciativu
Jirka Škvor
11. května 2014 13.15 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (Mandíková)
Slyšel jsem že některý občané zakládají občanské sdružení aby udělali dusno developerům a nasledovaně od jích vymáhali výpalné za to že jím dají pokoj. Proto v zákoně bude změna. Kouknete na publicistický pořad "Nedej se!" na ČT2 13.05.2014 v 11:40 hod. Případ káceni stromu u Říčany a související změny v zákonem.
Jinak, chci se zeptat, proč jste neprotestovali u tohoto projektu: www.viladomyveleslavin.cz který je 300 m od "U Strnadových zahrad" a máji 4. pater což znamená min. zastavitelnost "D".
Mandíková
24. března 2014 22.40 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (jana)
Dobrý den, také sledujeme kauzu zastavění bývalého zahradnictví. Ráda bych se zeptala vás informovanějších - jak si máme představit ulici Na Rozdílu jako ´průjezdnou v obou směrech´? Znamená to, že jsou v plánu i změny dopravního značení v oblasti?
13. března 2014 11.20 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (Zdeněk a Soňa Thomovi)
Podporujeme zachování přírodního areálu Strnadova zahradnictví a omezení eventuální výstavby na co nejšetrnější míru. Rozhodně by nemělo být narušeno přírodní území kolem Veleslavínského potoka.
Zdeněk a Soňa Thomovi
12. března 2014 0.34 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (Jana Outratová, Ing. CSc)
TRVÁM NA PŮVODNÍM ÚZEMNÍM PLÁNU -
ZACHOVÁNÍ PARKU/ ZAHRADY.
Jana Outratová
11. března 2014 10.11 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (Chládková)
Doufám, že nezvítězí ti, kteří podporují všechny megalomanské stavby na Praze 6. Alespoň v tomto případě..
11. března 2014 9.12 odpovědětRE: RE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva (Pavel)
Já už mám rozhodnuto! Rozhodně je třeba už konečně odstavit moloch ODS+ČSSD!!! Na tom rozhodnutí téhle "odborné" komise pod vedením ušaře v této jedné kauze nic nezmění.
11. března 2014 9.08 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (Pavel)
Podporuji! Rozhodně by se mělo naložit s tak velkým územím uvážlivě!
10. března 2014 13.55 odpovědětRE: Strnadovo zahradnictví znovu na scéně - zahušťuje. Výzva Kom (Elkena Dobiášová)
Také já souhlasím s výzvou členům Komise územního rozvoje m.č. Prahy 6 a očekávám od našich zastupitelů, že budou (nejen zítra a nejen pokud jde o Strnadovo zahradnictví) rozhodovat tak, jak slibovali a jak od nich jejich voliči očekávají - v zájmu obce a ve spolupráci s ní, ne v zájmu developera, bez ohledu na obec. Výsledky radničních hlasování by nám pak měly podstatně usnadnit rozhodování v letošních volbách do obecních zastupitelstev.
 <<<  1 - 10  11 - 13  1 - 13  >>>