Praha 6 ztrácí tvář

Fórum - strukturovaně

14. prosince 2009 20.39 přidat komentář Zahrádkářským koloniím v Praze hrozí zánik (článek)
Pokud by pražští zastupitelé schválili současný návrh nového územního plánu, otevře se úřadům snadná cesta k tomu, jak zlikvidovat zahrádkářské kolonie.
14. prosince 2009 20.39 odpovědětRE: Zahrádkářským koloniím v Praze hrozí zánik (Pavel Dorák)
Langmajer už měl dávno sedět, řídil opilej a zabil! Je neuvěřitelný, že si dovolí ještě cokoliv prohlašovat a o něčem rozhodovat, že mu není hamba. Bohužel, není, jako mnohým dalším...
2. září 2020 11.40 odpovědětJAK SE PŘIPOJIT K ILLUMINATI A ZÍSKAT DNES BOHATOU (Lucas Max)
Jmenuji se Lucas Max, žiji v Nizozemsku. Před týdnem jsem si koupil nový Rolls-Royce, protože jsou to tři měsíce, co jsem se připojil k řádu Iluminátů a sotva jsem měl dost na to, abych uživil svou rodinu. Něco vám o sobě povím. Chudoba, tak bych to popsal, nikdy jsem nechodil na univerzitu. Po skončení školy jsem šel do práce na čerpací stanici.
Když jsem byl mladý, můj plat byl pro mě dostatečný. Ale když jsem se oženil, narodil se mi syn, začal jsem se dostávat do vážných finančních problémů a trvalých dluhů. Jedno odpoledne vjelo do čerpací stanice nové Lamborghini. Z auta vystoupil mladý muž, zdálo se, že je mu 28 až 30 let.
Vždy mě udivovalo, jak mohou mladí lidé získat tolik peněz. Potichu jsem si řekl: Co musíš udělat, abys řídil takové auto? Ale slyšel mě a zasmál se a spojil mě tím, že se připojil k Iluminátům, za pomoci lorda Patricka, a dnes se stávám bohatým a slavným,
Pokud máte také zájem o WhatsApp +2348055329159 nebo mu pošlete e-mail na adresu agentpatrick5@gmail.com