Praha 6 ztrácí tvář

Fórum - podle data

17. května 2013 14.53 odpovědětRE: 1. cena: Architektonický Atelier Radana ... (Pavel Beneš)
Sama o sobě docela pěkná stavba, ale do Dejvic naprosto nevhodná. Esteticky silně ruší. Pravdě podobně je rovněž v tomto prostoru neužitečná, zcela jistě však škodlivá kvůli indukované dopravě v tomto již v současnosti dopravně nadměrně zatíženém území.
2. dubna 2013 21.05 odpovědětRE: RE: 1. cena: Architektonický Atelier Radana ... (Petr79)
No, vyloženě špatnej návrh to nejni, ale sem se tedy nehodí. Jen třeba považ, co by muselo bejt naproti přes Jugoše za barák?
2. dubna 2013 10.33 odpovědětRE: 1. cena: Architektonický Atelier Radana ... (Petr78)
Z fotek, který jsou tady k vidění, podle mě vyhrál nejlepší návrh a z toho mám radost.
5. března 2013 13.10 odpovědětRE: RE: 1. cena: Architektonický Atelier Radana ... (Lenka)
Je mi smutno a někdy se mi chce brečet. Proč
tu máme mít takovou obludu! A zase kanceláře!
Když všude jsou volné prostory k pronájmu - Špejchar, Evropská (Hadovka, Koospol).
Až se zastaví celý Kulaťák, tak se tu udusíme.
Na to abychom se vystěhovali nemáme:(
28. února 2013 11.37 odpovědětRE: 1. cena: Architektonický Atelier Radana ... (ACE001)
Pánové, bych blil. Jste nepoučitelní.
23. května 2011 22.54 přidat komentář 1. cena: Architektonický Atelier Radana ... (obrázek)
1. cena: Architektonický Atelier Radana Hubičky. Přibyde mezi přísnější geometrické linie Engelovy zástavby tato "plastelínová" budova?
Související články:
Vítězný projekt na Vítězném náměstí aneb co na Kulaťáku vyroste?
Nový nezávislý měsíčník odhaluje podivnou situaci na Kulaťáku
Praha 6 mění tvář 2012: unikátní výstava
Kauza Lední medvěd: Tráva je červená, kráva je dřevěná...
Lední medvěd na pitevním stole
23. května 2011 22.53 odpovědětZástavba Kulaťáku (Franta)
týýýý brďo, to je měňavka, skoro jako chobotnice nebožtíka Kaplického na Letné.... Se divím, že v podobném duchu nerekonstruovali naší slavnou radnici :-D